Ekran LED Gdańsk – Oliwa

Al. Grunwaldzka przy HALI OLIVIA

0

Odbiorców

dziennie

0

Widownia

miesięczna

0

m2 powierzchni

reklamowej

0

Reklam

każdego dnia

LOKALIZACJA

Największy ekran LED w Trójmieście – 60m2 . Ekran znajduje się w doskonałej lokalizacji, przy głównej arterii Trójmiasta, łączącej Gdańsk z Gdynią i Sopotem, przy jednym z centralnych skrzyżowań, będącym głównym węzłem dojazdowym do północno-zachodnich dzielnic Gdańska; miejsce charakteryzuje się bardzo dużym natężeniem ruchu kołowego i pieszego. Lokalizacja przy Olivia Business Centre, Kampusie UG, obiektach handlowych –  Oliwa, Media Markt, Castorama, Praktiker, Alfa Centrum. W pobliżu salony samochodowe, placówki bankowe, office parki, bary i restauracje, przystanek SKM Gdańsk Przymorze.

  • Najlepsza lokalizacja w Gdańsku
  • Powierzchnia 60m2
  • 17 godzin emisji na dobę
  • 7 dni w tygodniu / 365 dni w roku

Dlaczego reklama z NEOLIGHT ?

Jesteśmy jedną z pierwszych w Polsce agencji reklamowych Digital-Out-Of-Home.Działamy na rynku cyfrowej reklamy zewnętrznej od 2008 roku.Oferujemy kompleksową organizację kampanii reklamowych realizowanych w sieci własnych nośników elektronicznych w Trójmieście oraz na kilkuset zewnętrznych ekranach LED w całym kraju. Posiadamy doświadczenie w organizacji dużych projektów ogólnopolskich.

Od 2008 roku w branży elektronicznych nośników reklamowych

5 własnych nośników w najlepszych lokalizacjach Trójmiasta

Jest jest dla nas najważniejsza. Ekran LED to przede wszystkim jakość obrazu.

Relacje budujemy na biznesowym zaufaniu.

Reklama na ekranie LED

Technologia elektronicznych ekranów diodowych LED uznawana jest obecnie za kluczową w rozwoju świata reklamy zewnętrznej kształtując interaktywne środowisko miejskie. Zauważalność nośnika LED jest kilkukrotnie większa od tradycyjnej formy reklamy zewnętrznej. Jeden nośnik cyfrowy zastępuje kilkanaście tradycyjnych billboardów  – przyczynia się w ten sposób do uporządkowania krajobrazu miasta.

SIŁA PRZEKAZU
INTERAKTYWNOŚĆ
ATRAKCYJNOŚĆ DLA ODBIORCY
SZYBKOŚĆ REAKCJI
adminEkran LED Gdańsk Oliwa