Ekran LED Gdynia Karwiny

ul. Chwaszczyńska (przy Tesco)

0

Odbiorców

dziennie

0

Widownia

miesięczna

0

m2 powierzchni

reklamowej

0

Reklam

każdego dnia

LOKALIZACJA

Ekran zlokalizowany jest w jednym z najbardziej uczęszczanych miejsc w Gdyni – u zbiegu ulic Chwaszczyńskiej z Nowowiczlińską – drogą dojazdową do hipermarketu TESCO – Karwiny. Droga ta obsługuje cały ruch do/z TESCO w kierunku obwodnicy i centrum Gdyni, jest główną drogą dojazdową do dzielnic Dąbrowa, Dąbrówka, Wiczlino oraz drogą wylotową z Gdyni w kierunku Kartuz/Kościerzyny (duży ruch turystyczny w okresie letnim).

  • Atrakcyjna lokalizacja w Gdyni
  • Powierzchnia 23m2
  • 17 godzin emisji na dobę
  • 7 dni w tygodniu / 365 dni w roku

Dlaczego reklama z NEOLIGHT ?

TJesteśmy jedną z pierwszych w Polsce agencji reklamowych Digital-Out-Of-Home.Działamy na rynku cyfrowej reklamy zewnętrznej od 2008 roku.Oferujemy kompleksową organizację kampanii reklamowych realizowanych w sieci własnych nośników elektronicznych w Trójmieście oraz na kilkuset zewnętrznych ekranach LED w całym kraju. Posiadamy doświadczenie w organizacji dużych projektów ogólnopolskich.

Od 2008 roku w branży elektronicznych nośników reklamowych

5 własnych nośników w najlepszych lokalizacjach Trójmiasta

Jest jest dla nas najważniejsza. Ekran LED to przede wszystkim jakość obrazu.

Relacje budujemy na biznesowym zaufaniu.

Reklama na ekranie LED

Technologia elektronicznych ekranów diodowych LED uznawana jest obecnie za kluczową w rozwoju świata reklamy zewnętrznej kształtując interaktywne środowisko miejskie. Zauważalność nośnika LED jest kilkukrotnie większa od tradycyjnej formy reklamy zewnętrznej. Jeden nośnik cyfrowy zastępuje kilkanaście tradycyjnych billboardów  – przyczynia się w ten sposób do uporządkowania krajobrazu miasta.

SIŁA PRZEKAZU
INTERAKTYWNOŚĆ
ATRAKCYJNOŚĆ DLA ODBIORCY
SZYBKOŚĆ REAKCJI
adminEkran LED Gdynia Karwiny