Ekrany LED w województwie Łódzkim

Wybierz miasto:

Bełchatów Łodź Radomsko Starowa Góra

Bełchatów, ul. Wojska Polskiego / Armii Krajowej

Ekran znajduje się około 300 metrów od największego centrum handlowego w mieście. Najważniejsze skrzyżowanie w mieście ze światłami.Jest to największy telebim w Bełchatowie.Skrzyżowanie dróg o znaczeniu krajowym. Skrzyżowanie łączy największe dzielnice w mieście. Główny trakt drogowy Kopalni i Elektrowni Bełchatów oraz podległych im spółek. Jedyne skrzyżowanie wiodące do Kleszczowa oraz wielu firm tam się znajdujących.Bliskie sąsiedztwo stacji paliw BP oraz supermarketu LIDL

Adres: Bełchatów, ul. Wojska Polskiego / Armii Krajowej Powierzchnia: 28 m2

Łódź, ul. Drewnowska / Piwna (Manufaktura)

Ekran znajduje się w samym centrum Łodzi, przed parkingiem największego centrum handlowego Manufaktura. Widownia to ok. 40 000 kontaktów dziennie. Odbiorcy reklam to klienci Manufaktury, pasażerowie linii autobusowych, kierujący i pasażerowie samochodów przemieszczających się ul. Drewnowskąc.

Adres: Łódź, ul. Drewnowska / Piwna (Manufaktura) Powierzchnia: 19 m2

Radomsko, róg: Brzeźnickiej, Piastowskiej i Krakowskiej

Telebim jest usytuowany przy największym skrzyżowaniu w Radomsku pod względem obszaru jak i pod względem przepustowości ludzi, na skrzyżowaniu ulic: Brzeźnickiej, Piastowskiej i Krakowskiej tuz obok Straży Pożarnej w Radomsku. Nieopodal, w odległości 100 metrów znajduje się Stacja Paliw. Ulica Krakowska jest drogą tranzytową – Częstochowa, Radomsko, Piotrków Trybunalski. Ulica Brzeźnicka jest główną drogą wylotową z Radomska na trasę DK-1 (Warszawa, Łódź -Katowice, Kraków). Natomiast ulica Piastowska łączy największą dzielnicę w Radomsku (Dzielnicę Tysiąclecia). Skrzyżowanie to jest najczęściej uczęszczanym oraz najbardziej obciążanym traktem w naszym mieście. Natężenie ruchu – ok. 2,5tys. odbiorców na godzinę.

Adres: Radomsko, róg: Brzeźnickiej, Piastowskiej i Krakowskiej Powierzchnia: 28 m2

Starowa Góra k. Łodzi ul. Graniczna

Telebim usytuowany jest przy Autotraperze w Starowej Górze, za centrum handlowym PTAK, na wjeździe do Łodzi od strony Krakowa.

Adres: Starowa Góra k. Łodzi ul. Graniczna Powierzchnia: 12 m2
adminEkrany telebimy LED Łódzkie