Ekrany LED w województwie Kujawsko-Pomorskim

Wybierz miasto:

Brodnica Bydgoszcz Grudziądz Inowrocław Toruń

Brodnica, ul. Nad Drwęcą

Ekran zawieszony na ścianie budynku w samym centrum miasta Brodnica, po środku głównego traktu handlowego. Ekran widoczny jest już z rynku staromiejskiego, w jego kierunku prowadzi główna jednokierunkowa ulica wyjazdowa. W bezpośrednim sąsiedztwie jest także targowisko miejskie, naprzeciw jest lokalna kawiarenka z tradycjami z widokiem na Drwęcę. Przez miasto nie sposób jechać inną drogą, natomiast ruch pieszych jest w tym miejscu największy, turyści, mieszkańcy na zakupach, dzieci oraz młodzież do pobliskich szkół.

Adres: Brodnica, ul. Nad Drwęcą Powierzchnia: 12,5 m2

Bydgoszcz, ul. Gdańska

Ścisłe centrum miasta, linie i przystanki tramwajowe; przed głównym wejściem do Galerii Handlowej Drukarnia, liczne sklepy, oddziały banków, biura turystyczne, apteki, oraz Hotel Pod Orłem.

Adres: Bydgoszcz, ul. Gdańska Powierzchnia: 15 m2

Bydgoszcz, ul. Dworcowa

Ekran umiejscowiony jest przy jednej z najbardziej obleganych arterii miasta.

Adres: Bydgoszcz, ul. Dworcowa Powierzchnia: 12 m2

Bydgoszcz, ul. Moniuszki / Ogińskiego

Telebim usytuowany jest na skrzyżowaniu z podwójnymi światłami, 4 pasy ruchu „najeżdżają” na ekran, ekran widoczny jest dla trzech kierunków jazdy; w najbliższym otoczeniu znajduje się największe Centrum Handlowe w Bydgoszczy – Focus Mall.

Adres: Bydgoszcz - ul. Moniuszki / Ogińskiego Powierzchnia: 19 m2

Grudziądz ul. Hallera i ul. Dworcowa

Ekran znajduje się przy najbardziej uczęszczanym skrzyżowaniu, vis-a-vis restauracji McDonald’s, w pobliżu sygnalizacja świetlna, centra handlowe, stacje paliw; ekran doskonale widoczny dla jadących drogą krajową nr 16 w kierunkach: Warszawa, Toruń.

Adres: Grudziądz, ul. Hallera / ul. Dworcowa Powierzchnia: 28 m2

Inowrocław, ul. Poznańska / Miechowicka

Ekran usytuowany przy jednym z najbardziej ruchliwych skrzyżowań w Inowrocławiu, droga krajowa. Natężenie ruchu to ok. 12 tys. przejeżdżających samochodów dziennie!

Adres: Inowrocław - ul.Poznańska / Miechowicka Powierzchnia: 20 m2

Toruń, obok CH Kometa

Ekran zlokalizowany przy centrum handlowym Kometa. Ulica Wielki Rów jest trasą wjazdową do Torunia od strony Gdańska.

Adres: Toruń, ul. Wielki Rów, obok CH Kometa Powierzchnia: 40 m2

Toruń, Rondo Niepodległości

Zjazd z jedynego mostu w mieście od strony Poznania i Łodzi; wyjazd w stronę Bydgoszczy i w kierunku do centrum miasta; w pobliżu kompleks Cinema City.

Adres: Toruń - ul. Czerwona Droga / Jana Pawła II Powierzchnia: 34 m2

Toruń, ul. Lelewela / Wybickiego / GH AMC

Ekran na parkingu największego w regionie centrum handlowego wyposażenia wnętrz; ścisłe centrum miasta; w sąsiedztwie hala targowa, salony SPA, apteka, siłownia, hurtowania Arpol.

Adres: Toruń, ul. Lelewela / Grudziądzka / GH AMC Powierzchnia: 15 m2

Toruń, ul. Szosa Chełmińska 16-22

Nośnik zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie starówki w tzw. strefie buforowej, ekran usytuowany vis-a-vis Ciemna City. Strefa emisji charakteryzuje się dużym natężeniem ruchu pieszego ze względu na skupisko biur i kancelarii; ekran skierowany jest do kierowców jadących z Warszawy, Łodzi, Bydgoszczy w kierunku Gdańska, na skrzyżowaniu światła powodujące w godzinach 12 -18 znaczne korki, ekran doskonale widoczny dla jadących z przeciwległego pasa ruch ze względu na odchylenie ściany budynku.

Adres: Toruń - ul. Szosa Chełmińska 16-22 Powierzchnia: 11 m2
adminEkrany telebimy LED Kujawsko Pomorskie