Poznań

Ekrany LED / Telebimy w Poznaniu

Poznań, skrzyżowanie ul. Jana Pawła II i ul. Berdychowo

Nośnik jest zlokalizowany w doskonale widocznym miejscu na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II i ul. Berdychowo. W bliskim sąsiedztwie jeziora Maltańskiego, galerii handlowej oraz dealera samochodów „Karlik”. Treść reklamowa ukierunkowana jest zarówno na klientów poruszających się w ruchu pieszym jak i samochodowym. W okolicy nośnika zlokalizowane są przystanki tramwajowe i autobusowe.

Adres: Poznań, skrzyżowanie ul. Jana Pawła II i ul. Berdychowo Powierzchnia: 25 m2

Poznań, ul. Królowej Jadwigi / AWF

Jedno z największych i najbardziej ruchliwych skrzyżowań miasta. Główny wjazd od strony wschodniej Poznania (z autostrady A2 Warszawa-Łódź-Berlin), dojazd do ścisłego centrum Poznania od strony Nowego Miasta, Ronda Rataje, kierunek Stary Browar, Andersia Tower, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Dworzec PKS i PKP, Kina, Teatr, Opera, etc.

Adres: Poznań, ul. Królowej Jadwigi / AWF Powierzchnia: 33 m2

Poznań, ul. Głogowska / Ściegiennego

Jedno z największych i najbardziej ruchliwych skrzyżowań miasta. Główny wjazd od strony południowej Poznania (nowa dwupasmowa trasa S5 z Wrocławia i Leszna, a także z Komornik, Zielonej Góry, Kościana, Wolsztyna, Rawicza i Jeleniej Góry ), dojazd do ścisłego centrum Poznania od strony Górczyna, Stadionu Lecha (od ul. Ściegiennego), kierunek Międzynarodowe Targi Poznańskie, Dworzec PKP, Rondo Kaponiera, Hotel Sheraton, Stary Browar, Andersia Tower, Dworzec PKS i PKP, Kina, Teatr, Opera, etc.

Adres: Poznań, ul. Głogowska / Ściegiennego Powierzchnia: 33 m2
adminEkrany telebimy LED Poznań