Ekrany LED w województwie Pomorskim

Wybierz miasto:

Gdańsk Gdynia Malbork Rumia Tczew Wejherowo

EKRAN NEOLIGHT - zobacz szczegóły!

Gdańsk, Al. Grunwaldzka (przy Hali Olivia)

Ekran znajduje się w doskonałej lokalizacji, przy gł. arterii Trójmiasta, łączącej Gdańsk z Gdynią i Sopotem, przy jednym z centralnych skrzyżowań, będącym głównym węzłem dojazdowym do północno-zachodnich dzielnic Gdańska; miejsce charakteryzuje się b. dużym natężeniem ruchu kołowego i pieszego; w pobliżu: Kampus gł. UG, obiekty handlowe – Familia, Oliwa, Media Markt, Castorama, Praktiker, Alfa Centrum, Hala Olivia, salony samochodowe, placówki bankowe, office parki, bary i restauracje, przystanek SKM Gdańsk Przymorze.

Adres: Gdańsk, Al. Grunwaldzka (przy Hali Olivia) Powierzchnia: 60m2

Gdańsk, Aleja Grunwaldzka (CH Oliwa)

Dwa telebimy umieszczone są na pylonie reklamowym przy Centrum Handlowym Oliwa w Gdańsku, każdy z ekranów jest ustawiony na przeciwny pas głównej arterii Trójmiasta, czyli Al. Grunwaldzkiej, emisja odbywa się  jednocześnie na obu nośnikach.

Adres: Gdańsk, Aleja Grunwaldzka (CH Oliwa) Powierzchnia: 2 x 25m2

Gdańsk, Al. Grunwaldzka (przy CH Manhattan)

Ekran znajduje się przy gł. arterii Trójmiasta w kierunku z Gdyni do Gdańska, w najatrakcyjniejszej lokalizacji w Gdańsku Wrzeszczu, przy jednym z najbardziej zatłoczonych skrzyżowań, w bezpośrednim sąsiedztwie CH Manhattan.

Adres: Gdańsk, Al. Grunwaldzka (przy CH Manhattan) Powierzchnia: 20 m2
EKRAN NEOLIGHT - zobacz szczegóły!

Gdynia – Orłowo, Al. Zwycięstwa

Ekran zlokalizowany jest w Gdyni-Orłowie na głównym trakcie łączącym Gdynię z Sopotem i Gdańskiem, przy  Alei Zwycięstwa –  na skrzyżowaniu z ul. Wielkopolską,  która stanowi główną arterię dojazdową do dzielnic Kack, Karwiny, Dąbrowa.  Skrzyżowanie przy którym zlokalizowano ekran,  obsługuje cały ruch do/z centrum Gdyni w kierunku Sopotu i Gdańska oraz do obwodnicy Trójmiasta

Adres: Gdynia, Al. Zwycięstwa (Orłowo) Powierzchnia: 30 m2
EKRAN NEOLIGHT - zobacz szczegóły!

Gdynia, ul. Chwaszczyńska

Ekran zlokalizowany jest w jednym z najbardziej uczęszczanych miejsc w Gdyni – u zbiegu ulic Chwaszczyńskiej z Nowowiczlińską – drogą dojazdową do hipermarketu TESCO – Karwiny. Droga ta obsługuje cały ruch do/z TESCO w kierunku obwodnicy i centrum Gdyni, jest główną drogą dojazdową do dzielnic Dąbrowa, Dąbrówka, Wiczlino oraz drogą wylotową z Gdyni w kierunku Kartuz/Kościerzyny (duży ruch turystyczny w okresie letnim).

Adres: Gdynia, ul. Chwaszczyńska Powierzchnia: 23 m2

Gdynia, ul. Świętojańska / Degustatornia

Ekran usytuowany  jest na budynku tuż przy wjeździe do ścisłego Centrum Gdyni, przy rozwidleniu Alei Zwycięstwa na ulicę Świętojańską i Władysława IV, jest świetnie widoczny dla wjeżdżających do Gdyni. W pobliżu Urząd Miasta, Stacja Kolejki SKM, przystanki autobusowe, główna ulica handlowa.

Adres: Gdynia, ul. Świętojańska / Degustatornia Powierzchnia: 20 m2
EKRAN NEOLIGHT - zobacz szczegóły!

Gdynia, ul. Morska / Kcyńska

Ekran zlokalizowany jest przy skrzyżowaniu ul. Morskiej i Kcyńskiej ( wyjazd z TESCO , droga krajowa nr 6 ) –  bezpośrednio przed wjazdem na Obwodnicę Trójmiejską.( droga S6 ). W polu widzenia ekranu znajdują się również dwa przystanki autobusowe obsługujące 12 linii komunikacyjnych każdy. Lokalizacja przy jedynej drodze wlotowej do Trójmiasta od strony Rumi/Szczecina/Berlina/Półwyspu Helskiego. W okresie letnim dodatkowo obsługuje cały ruch turystyczny Półwyspu Helskiego i okolic  – co zwiększa ilość odbiorców dwukrotnie.

Adres: Gdynia, ul. Morska / Kcyńska Powierzchnia: 20 m2

Malbork, Al. Rodła

Ekran zlokalizowany jest na trasie Gdańsk – Elbląg na największym skrzyżowaniu w mieście, na przeciwko znajduje się centrum handlowe oraz stacja Statoil.

Adres: Malbork, Al. Rodła Powierzchnia: 12 m2
EKRAN NEOLIGHT - zobacz szczegóły!

Rumia, ul. Żwirki i Wigury

Ekran znajduje się przy jednym z najbardziej uczęszczanych miejsc – skrzyżowanie drogi krajowej nr 6 z ul. Dąbrowskiego oraz Żwirki i Wigury; droga ta obsługuje cały ruch do/z Półwyspu Helskiego oraz Redy i Wejherowa, jest główną drogą wylotową z Trójmiasta do Szczecina/Berlina, w pobliżu tego węzła komunikacyjnego znajduje się stacja SKM Rumia, Castorama, Centrum Handlowe Rumia oraz McDonald’s i KFC.

Adres: Rumia, ul. Żwirki i Wigury Powierzchnia: 23 m2

Tczew, Rondo Jana Pawła II / Pl. Patriotów

Ekran usytuowany jest w najbardziej uczęszczanym miejscu w mieście – przy rondzie Jana Pawła II na placu Patriotów. Skierowany tak, by było go doskonale widać zarówno jadąc z jednego końca miasta na drugi oraz na trasie do Trójmiasta i do Łodzi, co gwarantuje wysoka skuteczność publikowanej reklamy. Co więcej, również osoby często korzystające z autostrady A1, pobliskich stacji benzynowych (Shell oraz BP), dyskontów spożywczych i salonów RTV (Media Expert, Carrefour i Lidl) czy restauracji (McDonald’s) będą w zasięgu ekranu.

Adres: Tczew, Rondo Jana Pawła II / Pl. Patriotów Powierzchnia: 28 m2

Wejherowo, Rondo Sobieskiego

Ekran usytuowany jest w centralnym miejscu Wejherowa przy skrzyżowaniu z drogą wojewódzką 218. Ekran jest z daleka doskonale widoczny dla kierowców jadących ul. 3 Maja oraz Sobieskiego. Centrum Wejherowa – obok wejście na deptak, przy rondzie gdzie krzyżują się ulice Sienkiewicza, Jana III Sobieskiego i 3 Maja. Bardzo duże natężenie ruchu pieszych i pojazdów (również autobusów) w ciągu całego dnia, długi czas oczekiwania przed skrzyżowaniem w godzinach szczytu – szacunkowo kilkadziesiąt tysięcy odbiorców każdego dnia.

Adres: Wejherowo, Rondo Sobieskiego Powierzchnia: 18 m2
adminEkrany telebimy LED Pomorskie