Ekrany LED w województwie Wielkopolskim

Wybierz miasto:

Konin Ostrów Wielkopolski Poznań

Konin, ul. Przemysłowa / Paderewskiego

Ekran usytuowany jest przy drodze krajowej nr 25 z Bydgoszczy, Torunia w kierunku Lichenia, Warszawy, łodzi , Poznania i Kalisza. Skrzyżowanie łączy główne osiedla w mieście – Zatorze, V Osiedle, Centrum, Niesłusz. W bezpośrednim sąsiedztwie sklepy, biura, galeria handlowa Galeria nad Jeziorem. Droga prowadzi do największych zakładów przemysłowych w Koninie – KWB Konin, PAK, Huta Aluminium, Fugo, oraz jezior i ośrodków wczasowych.

Adres: Konin, ul. Przemysłowa / Paderewskiego Powierzchnia: 28 m2

Ostrów Wielkopolski, ul. Krotoszyńska

Telebim umieszczony jest przy drodze krajowej nr 25 i 11, na skrzyżowaniu znajduje się sygnalizacja świetlna, na wprost ekranu jest przejście dla pieszych, droga jednokierunkowa 2-pasmowa przebiegająca przez ścisłe centrum miasta; ul. Kolejowa charakteryzuje się dużym ruchem pieszym, gdyż jest przedłużeniem tzw. „deptaka”; z jednej strony prowadzi do ratusza a z drugiej do dworca PKP.

Adres: Ostrów Wielkopolski, ul. Krotoszyńska Powierzchnia: 16 m2

Poznań, skrzyżowanie ul. Jana Pawła II i ul. Berdychowo

Nośnik jest zlokalizowany w doskonale widocznym miejscu na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II i ul. Berdychowo. W bliskim sąsiedztwie jeziora Maltańskiego, galerii handlowej oraz dealera samochodów „Karlik”. Treść reklamowa ukierunkowana jest zarówno na klientów poruszających się w ruchu pieszym jak i samochodowym. W okolicy nośnika zlokalizowane są przystanki tramwajowe i autobusowe.

Adres: Poznań, skrzyżowanie ul. Jana Pawła II i ul. Berdychowo Powierzchnia: 25 m2

Poznań, ul. Królowej Jadwigi / AWF

Jedno z największych i najbardziej ruchliwych skrzyżowań miasta. Główny wjazd od strony wschodniej Poznania (z autostrady A2 Warszawa-Łódź-Berlin), dojazd do ścisłego centrum Poznania od strony Nowego Miasta, Ronda Rataje, kierunek Stary Browar, Andersia Tower, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Dworzec PKS i PKP, Kina, Teatr, Opera, etc.

Adres: Poznań, ul. Królowej Jadwigi / AWF Powierzchnia: 33 m2

Poznań, ul. Głogowska / Ściegiennego

Jedno z największych i najbardziej ruchliwych skrzyżowań miasta. Główny wjazd od strony południowej Poznania (nowa dwupasmowa trasa S5 z Wrocławia i Leszna, a także z Komornik, Zielonej Góry, Kościana, Wolsztyna, Rawicza i Jeleniej Góry ), dojazd do ścisłego centrum Poznania od strony Górczyna, Stadionu Lecha (od ul. Ściegiennego), kierunek Międzynarodowe Targi Poznańskie, Dworzec PKP, Rondo Kaponiera, Hotel Sheraton, Stary Browar, Andersia Tower, Dworzec PKS i PKP, Kina, Teatr, Opera, etc.

Adres: Poznań, ul. Głogowska / Ściegiennego Powierzchnia: 33 m2
adminEkrany telebimy LED Wielkopolskie