Ekrany LED w województwie Śląskim

Wybierz miasto:

Bielsko Biała Częstochowa Katowice Rybnik Żywiec

Bielsko-Biała, ul. Kustronia

Telebim usytuowany jest na największym skrzyżowaniu w południowej części miasta o świetnie rozwiniętej infrastrukturze, w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Handlowego Gemini Park, obwodnicy i głównych dróg prowadzących w stronę Centrum, Katowic, Krakowa, Oświęcimia, Żywca, Zwardonia, Szczyrku, Cieszyna i przyległych miejscowości.

Adres: Bielsko-Biała, ul. Kustronia Powierzchnia: 16m2

Bielsko-Biała, ul. 1 Maja

Nośnik zlokalizowany jest przy trasie przelotowej Bielsko-Biała – Szczyrk, przy jednym z najbardziej ruchliwych skrzyżowań w Bielsku-Białej – ul. Partyzantów, ul. Michałowicza i ul. 1 Maja, ekran zwraca uwagę wszystkich uczestników ruchu – poruszających się pojazdami, jak i pieszych, w pobliżu telebimu znajduje się stacja benzynowa STATOIL, Mc Donald, Salon Meblowy „BOGMAR”, Klub 54, dwa przystanki autobusowe, TESCO.

Adres: Bielsko-Biała, ul. 1 Maja Powierzchnia: 24m2

Bielsko-Biała, Rondo Hulanka

Nośnik znajduje się przy dwupoziomowym rondzie – główny węzeł komunikacyjny w Bielsku, przy zjeździe na ul. Cieszyńską. Jest bardzo dobrze widoczny, ponieważ znajduje się blisko jezdni. Odbiorcami reklam wyświetlanych na telebimie są w większości osoby poruszające się pojazdami, w bliskim sąsiedztwie ekranu znajdują się przystanki autobusowe oraz sklepy.

Adres: Bielsko-Biała, Rondo Hulanka Powierzchnia: 16 m2

Bielsko-Biała, ul. Krakowska

Nośnik zlokalizowany jest przy głównym szlaku komunikacyjnym na Kraków, przy jednym z najbardziej obciążonych komunikacyjnie skrzyżowań w Bielsku-Białej, na skrzyżowaniu ulic: Lwowskiej (przedłużenie ul. Żywieckiej) i Krakowskiej, w bliskim sąsiedztwie ekranu znajduje się stacja paliw BP, Mc Donald, przejście podziemne prowadzące do głównego deptaka handlowego, w pobliżu znajduje się również kościół, dwa przystanki autobusowe oraz liczne przejścia dla pieszych.

Adres: Bielsko-Biała, ul. Krakowska Powierzchnia: 24 m2

Częstochowa, Al. J. Pawła II i Al. A. Krajowej

Ekran usytuowany jest przy największym skrzyżowaniu w Częstochowie, zarówno pod względem obszaru jaki zajmuje, a także przepustowości ludności; miejsce, w którym zainstalowany jest ekran, znajduje się na skrzyżowaniu ulic al. Jana Pawła II z al. Armii Krajowej. Al. Jana Pawła II jest zarówno drogą tranzytową w kierunku Opole, Wrocław, Wieluń, jak i główną drogą wylotową z Częstochowy na trasę DK-1 Warszawa, Łódź – Katowice, Kraków.

Adres: Częstochowa, Al. J. Pawła II i Al. A. Krajowej Powierzchnia: 28 m2

Katowice, ul. Mickiewicza ( Galeria Skarbek )

Ekran usytuowany jest na budynku Galerii „SKARBEK” przy ulicy Mickiewicza 4. Jest to centrum miasta. W strefie emisji codziennie przemieszcza się 500 tys. osób.

Adres: Katowice, ul. Mickiewicza ( Galeria Skarbek ) Powierzchnia: 80 m2

Rybnik, ul. Raciborska

Ekran znajduje się przy ruchliwej drodze prowadzącej do rynku, w pobliżu (50m) znajduje się rondo, ulica jest jednokierunkowa, a ekran usytuowany jest na wprost jadących, obok ekranu znajduje się wejście główne do Rybnik Plaza – największego Centrum Handlowego w mieście.

Adres: Rybnik, ul. Raciborska Powierzchnia: 25 m2

Żywiec, Rondo Kościuszki / Podwale

Ekran zlokalizowany przy rondzie, gdzie krzyżują się trzy różne drogi. Ma tu miejsce olbrzymi ruch pieszy – dojście do głównej handlowej ulicy miasta, jak i samochodowy – drogi zjazdowe z ronda prowadzą do Rynku, Dworca PKP oraz drogi wyjazdowej do Bielska – Białej – bardzo często tworzą się tu korki. Natężenie ruchu to ok. 30 tys. samochodów na dobę.

Adres: Żywiec, Rondo Kościuszki / Podwale Powierzchnia: 11,5 m2
adminEkrany telebimy LED Śląskie