Trójmiasto

Ekrany / Telebimy LED W Trójmieście

Gdańsk

EKRAN NEOLIGHT - zobacz szczegóły!

Gdańsk, Al. Grunwaldzka (przy Hali Olivia)

Ekran znajduje się w doskonałej lokalizacji, przy gł. arterii Trójmiasta, łączącej Gdańsk z Gdynią i Sopotem, przy jednym z centralnych skrzyżowań, będącym głównym węzłem dojazdowym do północno-zachodnich dzielnic Gdańska; miejsce charakteryzuje się b. dużym natężeniem ruchu kołowego i pieszego; w pobliżu: Kampus gł. UG, obiekty handlowe – Familia, Oliwa, Media Markt, Castorama, Praktiker, Alfa Centrum, Hala Olivia, salony samochodowe, placówki bankowe, office parki, bary i restauracje, przystanek SKM Gdańsk Przymorze.

Adres: Gdańsk, Al. Grunwaldzka (przy Hali Olivia) Powierzchnia: 60m2

Gdańsk, Aleja Grunwaldzka (CH Oliwa)

Dwa telebimy umieszczone są na pylonie reklamowym przy Centrum Handlowym Oliwa w Gdańsku, każdy z ekranów jest ustawiony na przeciwny pas głównej arterii Trójmiasta, czyli Al. Grunwaldzkiej, emisja odbywa się  jednocześnie na obu nośnikach.

Adres: Gdańsk, Aleja Grunwaldzka (CH Oliwa) Powierzchnia: 2 x 25m2

Gdańsk, Al. Grunwaldzka (przy CH Manhattan)

Ekran znajduje się przy gł. arterii Trójmiasta w kierunku z Gdyni do Gdańska, w najatrakcyjniejszej lokalizacji w Gdańsku Wrzeszczu, przy jednym z najbardziej zatłoczonych skrzyżowań, w bezpośrednim sąsiedztwie CH Manhattan.

Adres: Gdańsk, Al. Grunwaldzka (przy CH Manhattan) Powierzchnia: 20 m2

Gdańsk – Wrzeszcz, ul. Grunwaldzka 102

Ekran umieszczony na budynku w samym sercu gdańskiego Wrzeszcza, obok Centrum Handlowego „Manhattan”, w ciągu komunikacyjnym ulic Grunwaldzkiej, Partyzantów oraz Dmowskiego.

.

Adres: Gdańsk Wrzeszcz, ul. Grunwaldzka 102 Powierzchnia: 40 m2

Gdańsk, ul. Karmelicka 1 / CH Krewetka

Ekran umieszczony na CH Krewetka vis a vis Dworca Głównego Gdańsk.

Adres: Gdańsk, ul. Karmelicka 1 / CH Krewetka Powierzchnia: 40 m2

Gdańsk, ul. Marynarki Polskiej / Reja

Ekran zlokalizowany przy dużym skrzyżowaniu w pobliżu PGE Arena.

Adres: Gdańsk, ul. Marynarki Polskiej / Reja (PGE ARENA) Powierzchnia: 30 m2

Gdańsk, Nowa Słowackiego (budynek Green Office)

Ekran usytuowany przy głównej drodze dojazdowej do Obwodnicy Trójmiejskiej i lotniska oraz do CH Matarnia  (IKEA, MEDIAMARKT, TKMAX, OBI).Droga dojazdowa do dużych osiedli Gdańska oraz do PGE ARENA

Adres: Gdańsk, Nowa Słowackiego (budynek Green Office) Powierzchnia: 28 m2

Gdynia

EKRAN NEOLIGHT - zobacz szczegóły!

Gdynia – Orłowo, Al. Zwycięstwa

Ekran zlokalizowany jest w Gdyni-Orłowie na głównym trakcie łączącym Gdynię z Sopotem i Gdańskiem, przy  Alei Zwycięstwa –  na skrzyżowaniu z ul. Wielkopolską,  która stanowi główną arterię dojazdową do dzielnic Kack, Karwiny, Dąbrowa.  Skrzyżowanie przy którym zlokalizowano ekran,  obsługuje cały ruch do/z centrum Gdyni w kierunku Sopotu i Gdańska oraz do obwodnicy Trójmiasta

Adres: Gdynia, Al. Zwycięstwa (Orłowo) Powierzchnia: 30 m2
EKRAN NEOLIGHT - zobacz szczegóły!

Gdynia, ul. Chwaszczyńska

Ekran zlokalizowany jest w jednym z najbardziej uczęszczanych miejsc w Gdyni – u zbiegu ulic Chwaszczyńskiej z Nowowiczlińską – drogą dojazdową do hipermarketu TESCO – Karwiny. Droga ta obsługuje cały ruch do/z TESCO w kierunku obwodnicy i centrum Gdyni, jest główną drogą dojazdową do dzielnic Dąbrowa, Dąbrówka, Wiczlino oraz drogą wylotową z Gdyni w kierunku Kartuz/Kościerzyny (duży ruch turystyczny w okresie letnim).

Adres: Gdynia, ul. Chwaszczyńska Powierzchnia: 23 m2

Gdynia, ul. Świętojańska / Degustatornia

Ekran usytuowany  jest na budynku tuż przy wjeździe do ścisłego Centrum Gdyni, przy rozwidleniu Alei Zwycięstwa na ulicę Świętojańską i Władysława IV, jest świetnie widoczny dla wjeżdżających do Gdyni. W pobliżu Urząd Miasta, Stacja Kolejki SKM, przystanki autobusowe, główna ulica handlowa.

Adres: Gdynia, ul. Świętojańska / Degustatornia Powierzchnia: 20 m2
EKRAN NEOLIGHT - zobacz szczegóły!

Gdynia, ul. Morska / Kcyńska

Ekran zlokalizowany jest przy skrzyżowaniu ul. Morskiej i Kcyńskiej ( wyjazd z TESCO , droga krajowa nr 6 ) –  bezpośrednio przed wjazdem na Obwodnicę Trójmiejską.( droga S6 ). W polu widzenia ekranu znajdują się również dwa przystanki autobusowe obsługujące 12 linii komunikacyjnych każdy. Lokalizacja przy jedynej drodze wlotowej do Trójmiasta od strony Rumi/Szczecina/Berlina/Półwyspu Helskiego. W okresie letnim dodatkowo obsługuje cały ruch turystyczny Półwyspu Helskiego i okolic  – co zwiększa ilość odbiorców dwukrotnie.

Adres: Gdynia, ul. Morska / Kcyńska Powierzchnia: 20 m2

Rumia

EKRAN NEOLIGHT - zobacz szczegóły!

Rumia, ul. Żwirki i Wigury

Ekran znajduje się przy jednym z najbardziej uczęszczanych miejsc – skrzyżowanie drogi krajowej nr 6 z ul. Dąbrowskiego oraz Żwirki i Wigury; droga ta obsługuje cały ruch do/z Półwyspu Helskiego oraz Redy i Wejherowa, jest główną drogą wylotową z Trójmiasta do Szczecina/Berlina, w pobliżu tego węzła komunikacyjnego znajduje się stacja SKM Rumia, Castorama, Centrum Handlowe Rumia oraz McDonald’s i KFC.

Adres: Rumia, ul. Żwirki i Wigury Powierzchnia: 23 m2
adminEkrany telebimy LED Trójmiasto