Trójmiasto

Ekrany / Telebimy LED W Trójmieście

Gdynia

EKRAN NEOLIGHT - zobacz szczegóły!

Gdynia – Orłowo, Al. Zwycięstwa

Ekran zlokalizowany jest w Gdyni-Orłowie na głównym trakcie łączącym Gdynię z Sopotem i Gdańskiem, przy  Alei Zwycięstwa –  na skrzyżowaniu z ul. Wielkopolską,  która stanowi główną arterię dojazdową do dzielnic Kack, Karwiny, Dąbrowa.  Skrzyżowanie przy którym zlokalizowano ekran,  obsługuje cały ruch do/z centrum Gdyni w kierunku Sopotu i Gdańska oraz do obwodnicy Trójmiasta

Adres: Gdynia, Al. Zwycięstwa (Orłowo) Powierzchnia: 30 m2
EKRAN NEOLIGHT - zobacz szczegóły!

Gdynia, ul. Morska / Kcyńska

Ekran zlokalizowany jest przy skrzyżowaniu ul. Morskiej i Kcyńskiej ( wyjazd z TESCO , droga krajowa nr 6 ) –  bezpośrednio przed wjazdem na Obwodnicę Trójmiejską.( droga S6 ). W polu widzenia ekranu znajdują się również dwa przystanki autobusowe obsługujące 12 linii komunikacyjnych każdy. Lokalizacja przy jedynej drodze wlotowej do Trójmiasta od strony Rumi/Szczecina/Berlina/Półwyspu Helskiego. W okresie letnim dodatkowo obsługuje cały ruch turystyczny Półwyspu Helskiego i okolic  – co zwiększa ilość odbiorców dwukrotnie.

Adres: Gdynia, ul. Morska / Kcyńska Powierzchnia: 20 m2

Rumia

EKRAN NEOLIGHT - zobacz szczegóły!

Rumia, ul. Żwirki i Wigury

Ekran znajduje się przy jednym z najbardziej uczęszczanych miejsc – skrzyżowanie drogi krajowej nr 6 z ul. Dąbrowskiego oraz Żwirki i Wigury; droga ta obsługuje cały ruch do/z Półwyspu Helskiego oraz Redy i Wejherowa, jest główną drogą wylotową z Trójmiasta do Szczecina/Berlina, w pobliżu tego węzła komunikacyjnego znajduje się stacja SKM Rumia, Castorama, Centrum Handlowe Rumia oraz McDonald’s i KFC.

Adres: Rumia, ul. Żwirki i Wigury Powierzchnia: 23 m2
adminEkrany telebimy LED Trójmiasto