Ekrany LED w województwie Zachodniopomorskim

Wybierz miasto:

Koszalin Szczecin

Koszalin, ul. Gnieźnieńska / Kamieniarska

Telebim jest położony znajduje się naprzeciw Atrium, największego Centrum Handlowo-Rozrywkowego w regionie o powierzchni 55.000 m2 , ze sklepami , restauracjami, kawiarniami, Multikinem, Media Marketem i Castorama oraz całodobowym Tesco. Parking na 1600 miejsc. Ekran ma doskonałą widoczność z tarasów Pizza Hut. Dodatkowo w pobliżu znajduje się olbrzymi cmentarz często odwiedzany przez mieszkańców. Warto dodać, ze telebim mieści się przy skrzyżowaniu dróg prowadzących do C.H. Forum oraz drogi krajowej nr 11 na Poznań i Warszawę.

Adres: Koszalin, ul. Gnieźnieńska / Kamieniarska Powierzchnia: 46 m2

Szczecin, ul. Struga / CH Słoneczne

Ekran znajduje się przy najruchliwszym skrzyżowaniu Szczecina (budynek Centrum Handlowego „Słoneczne”), u zbiegu ulic: Struga, Wiosennej i Łubinowej oraz głównej arterii komunikacyjnej Szczecina. W bezpośrednim sąsiedztwie skrzyżowania znajdują się liczne hipermarkety – Castorama, Leroy Merlin, Carrefour, Kaufland, Galeria Gryf, Agata Meble, Komfort, Jysk, Real, CH Słoneczne, CH Helios, oraz KFC, Pizza Hut, McDonald ’s, Burger King.  Ponad 4,5 miliona odbiorców miesięcznie. 67100 osób przemieszczających się dziennie ul. Struga nie wliczając w to ulic wspomagających ruch na Struga – wg Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie. 80126 mieszkańców prawobrzeżnej części Szczecina – wg Urzędu Statystycznego.

Adres: Szczecin, ul. Struga / CH Słoneczne Powierzchnia: 30 m2

Szczecin, Plac Żołnierza

Ekran umiejscowiony jest na budynku przy ulicy Jana Pawła II. Jest to miejsce gdzie krzyżują się  jedne z największych i najruchliwszych  ulic w tym mieście.  W strefie emisji codziennie przemieszcza się 180 tys. osób.

Adres: Szczecin, Plac Żołnierza Powierzchnia: 60 m2
adminEkrany telebimy LED Zachodniopomorskie