Ekrany LED w województwie Podlaskim

Wybierz miasto:

Białystok Łomża

Białystok, ul.Legionowa i Skłodowskiej

Miejsce charakteryzujące się wysokim natężeniem ruchu zarówno pieszego jak i kołowego. W pobliżu swoją siedzibę ma Uniwersytet Białostocki i jego wydziały, NOT, Sąd Okręgowy w Białymstoku. W promieniu kilkuset metrów mieszczą się szpitale, sklepy i biurowce, a w nich banki, prywatne przedsiębiorstwa i instytucje finansowe. Miejsce to tętni życiem także nocą – swoją siedzibę mają tu liczne kluby i restauracje. Codziennie w tym miejscu przejeżdża i porusza się pieszo około 100 tys. osób.

Adres: Białystok, ul. Legionowa i Skłodowskiej Powierzchnia: 20 m2

Białystok, ul. Świętokrzyska i Antoniukowska

Ekran usytuowany w centrum jednego z większych osiedli mieszkaniowych, przy bardzo ruchliwej trasie łączącej centrum miasta z osiedlami Sady Antoniukowskie, Dziesięciny i Bacieczki. Tuż obok znajduje się Galeria Antoniuk i Bazar Włókniarz, a kilka kilometrów dalej Centrum Handlowe Auchan. Ekran znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie nowo wybudowanego kompleksu mieszkaniowego.

Adres: Białystok, ul. Świętokrzyska i Antoniukowska Powierzchnia: 26 m2

Białystok, Al. Jana Pawła II

Ekran zlokalizowany przy Polskim Związku Motorowym w Białymstoku. Skrzyżowanie ulic: Al. Jana Pawła II, Al. Solidarności , ul. Zwycięstwa i ul. Hetmańskiej.  Głowna trasa  „wylotowa” na Warszawę. W pobliżu znajduje się hotel Turkus, stacja paliw Statoil, przystanek Komunikacji Miejskiej, myjnia samochodowa oraz liczne sklepy, Dworzec PKP i PKS, 200m od Galerii Auchan. Codziennie porusza się tą drogą ponad 100 tysięcy odbiorców, zmotoryzowanych jak i pieszych, autokary międzynarodowe jadące w kierunku Warszawy.

Adres: Białystok, Al. Jana Pawła II Powierzchnia: 11 m2

Łomża, ul. Sikorskiego

Ekran usytuowany jest w centrum komunikacyjnym miasta, przy głównej trasie przejazdowej z Warszawy do Augustowa.

Adres: Łomża, ul. Sikorskiego Powierzchnia: 16 m2
adminEkrany telebimy LED Podlaskie